>

Justin'den Zayn'e Tam Destek! |  görsel 1
 Şu sıralar Zayn Malik, sevgilisi Perrie Edwards’ı aldattığı söylentileri yaygın. Neyse ki Zayn için bir destek veren çıktı. Justin Bieber, Zayn Malik için; “Ne olursa olsun yanındayım! Arkadaşlar bugünler içindir”dedi. #ESNO

Zelena mı doğuyor? |  görsel 1
  Zayn Malik bir Radyo programında Selena Gomez'i öpmek istediğini söyledi. - Selena Gomez'de bir röportajında Zayn Malik'i öpmek istediğini söyledi. Yoksa Jelenadan sonra Zelena mı başlıycak? Umarım böyle bir şey olmaz Zayn'in kaç kere Perrie'yi aldatma iddiaları çıktığını biliyoruz hepimiz. Ayrıca en son bir garsonla aldattığı haberlerinede Zayn hala tam bir açıklama yapmış sayılmaz ki bu durumda da bence Zerrie fiilen bitti.

Perrie Edwards Aldatma iddiaları hakkında konuştu! |  görsel 1
  Henüz bir kaç aydır çıkamalarına rağmen Perrie Edwards Zayn Malik'e belli ki fazla güveniyor. Bakın aldatma iddiaları hakkında neler demiş: Perrie Edwards: ''Ben bunların sadece komik olduğunu düşünüyorum biz bir ilişki yaşıyoruz ve birbirimize güvenmek zorundayız. Ben ve Zayn gerçekten mutluyuz. Biliyorum bu gerçekten zor ama ben ona güveniyorum''  Sizce de bu güven biraz fazla değil mi?